YouTube Download

Lisans :Ücretsiz
Dil :tr
Dosya Boyutu :3.36 MB
Üretici :DVDVideoSoft
İşletim Sistemi :Win8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi :3 sene önce

youtube video ve müzik indirYouTube Downloader yani YouTube indirici programı sayesinde YouTube’dan istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Video dışında videoda ki sadece sesi de indirebilirsiniz. Yani YouTube’da ki videoları MP3 formatına çevirip indirebilirsiniz. Bu indirme ve çevirme konusunda bir çok site olsada bazen siteler çalışmayabiliyor. Bu program sayesinde her an sevdiğiniz bir dizi veya klibi yükleme işlemi başlatabilirsiniz.

Kullanımı kolay arayüzü ile video ve müzik indirirken indirdiğiniz dosyanın kalitesini ayarlayabilir ve bağlantınıza göre bir kalite seçebilirsiniz. Arayüzden bu indirdiğiniz video ve müziklerin nereye kaydolacağına kadar birçok seçeneği ayarlayabilir ve rahat bir şekilde indirme yapabilirsiniz.

Günümüzde bu tür araçlara birçok alternatif olsada, YouTube Downloader ufak boyutu, kullanım arayüzünün basitliği ve sunduğu indirme seçenekleri ile kullanılabilirlik açısından tam puan alıyor.

Artık sevdiğiniz müzikleri YouTube’den sadece dinlemek yerine bilgisayarınıza indirebileceksiniz. Buna ek olarak YouTube’da ki şarkı listelerinide topluca indirebilirsiniz. Programın göze çarpan en büyük özelliği ise budur.

YouTube Download indir
Kategori: Dosya indirme, indir

Yorum Yazın