System Mechanic Free

System Mechanic Free

LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu30 MB
Üreticiiolo technologies
İşletim SistemiWindows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (30 MB)
874 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

System Mechanic FreeBilgisayarınızı her an en iyi performansına sahip olduğu ilk günlerdeki gibi tertemiz ve hızlı kullanmak istiyorsanız ,  kullanımınız sonucunda meydana gelen sorunları ,  dosya kirliliğini ve yanlışları sisteminizden arındırmanız gerekmektedir .  İşte bu konuyla ilgili profesyonel programlardan olan System Mechanic 40’dan fazla güçlü aracı ile bilgisayarınızda gereken ayarlamaları ve temizliği yapmanıza destekçi oluyor .

Bilgisayarınızın açılış müddetini minimuma indirmenizi, performansını arttırmanızı, kayıt girdilerinde meydana gelen çöplüğü temizlemenizi, disk birleştirme işlemleri gerçekleştirmenizi, sistem göçmelerinden ve hatalardan arınmanızı hızlı ve temel tek şekilde imkanı sunan araçların toplandığı profesyonel çözüm programı System Mechanic programlarınızı yönetmenize, web hızınızı arttırmanıza, casus yazılımlardan korunmanıza, hafıza ve sabit sürücü birleştirmeleri gerçekleştirmenize de imkân sağlıyor.

Sade arayüzü ve pratik kullanımı ile her PC kullanıcısının kolay bir şekilde kullanabileceği bu sistem bakım programı istediğiniz zaman temizlik ve performans arttırıcı işlemler yapabilmenizi sağlıyor. Gerçek zamanlı raporlama detayları da yer alan program aldığı ödüller ile PC kullanıcılarının güvenini ve beğenisini kazanmış fenomen tek araç olarak kategorisinde en gelişmiş programların en başında geliyor.

874 kez indirildi

YORUM YAZIN