Sfronzols

Sfronzols

LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu39MB
ÜreticiYnfo.Apps
İşletim Sistemi2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (39MB)
827 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

sanal bebek

Eski zamanların fenomen oyuncağı olarak bilinen sanal bebekler son zamanlarda halen varlıklarını devam ettiriyorlar .  O garip görünümlü oyuncaklar yok ancak akıllı telefonlar amaçlı tasarlanan pekçok oyunda eskiyen temalar halen mevcut .  Elbette ki şuan ki beklentilerine uyumlu bir biçimde tasarlanmış olarak .

Oyundaki görevimiz sevimli yaratıklara bakmak. Bütün aile fertleri aracılığıyla huzurla oynanabilecek oyunlar içinde bulunan Sfronzols‘un en farklı yönlerinden birisi de oyunu oynayan diğer kullanıcılarda farklı bir karakter bulunması .  Başka bir söylemle seçtiğiniz yaratık sadece sizin olacak. Oyunda çeşitli  tarzlara ,  renklere ve yapıya sahip sevimli karakterler sunulmuştur.

Tıpkı önceden meydana geldiği benzeri karakterinizi beslemeli ,  onunla ilgilenmeli ,  hastalandığı zaman ilacını vermeli ,  uyku vaktinde uyutup farklı elbiseler giydirerek eğlenceli bir hale dönüştürebilirsiniz. Oyunda bulunan grafikler  güncellenmiş olup huzurlu bir arayüz ile karşınıza çıkmıştır . Her yaş grubuna hitap eder ama bilhassa çocuklar bu grafiklere bayılır.

 

 

827 kez indirildi

YORUM YAZIN