Realtek HD Audio Driver

Realtek HD Audio Driver

LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu194.6 MB
ÜreticiRealtek Semiconductor Corp.
İşletim SistemiWindows 8, Windows 7, Windows Vista
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (194.6 MB)
764 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

realtek-hd-driverRealtek HD Audio Driver, Realtek şirketi aracılığıyla HD destekli ses kartları amaçlı kurgulanmış en güncel ses kartı sürücüsüdür. Ses kartı sektörünün ve şuanki ses teknolojilerinin modern şirketi durumda olan Realtek HD kalitede müzik dinleyebilmeniz ve hakim olduğunuz kuvvetli ses teknolojisi potansiyelini performansa dönüştürebilmeniz amaçlı bu sürücüyü sunmaktadır.

Bilgisayarında HD ses kartı durumda olan bütün PC kullanıcılarının kesinlikle sistemlerine kurması gerekli durumda olan bir sürücüdür. Çünkü yüksek tanımlı ses olarak adlandırdığımız bu yepyeni teknolojiden faydalanabilmek amaçlı öncesinde sürücüsünü kurmak gerekir. Esasen artık son zamanlarda HD takviyesi vermeyen ses kartı çok yetersizdir . Süre ilerledikçe de HD teknolojisi gelişecek ve bir standart haline dönecektir .

Birçok PC kullanıcısı son günlerde bilgisayarından ses çıkmadığından şikayetçidir duruma gelmiştir. Bu kullanıcılarının büyük kısmının sistemlerinin HD teknoloisi ile uyuşmazlık problemi içinde bulunduğu bilinmektedir. Tam bu noktada bu sürücü paketini kurarak bu problemlerinizden de kurtulabilirsiniz.

764 kez indirildi

YORUM YAZIN