Prevent Restore

Prevent Restore

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu478 KB
ÜreticiPrivacyRoot
İşletim SistemiWindows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (478 KB)
887 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Prevent Restore

Windows için Prevent Restore yazılımı,temizlemek istediğiniz verileri bilgisayarınızdan tekrar geri döndürülemeyecek şekilde kaldırmanıza yardımcı olur.

Bilgisayarınızın geri dönüşüm kutusunu temizleseniz bile, belge ve klasörleri geri getirilebilir. Bu temizleme, onların her zaman ulaşılamayacak şekilde yok edildiği mananına gelmez. Silinen muhtevalara erişmek isteyen rastgele biri, bir kurtarma yazılımı kullanarak silinen verileri geri getirebilir. Başka bir deyişle, silinen rastgele bir dosya sabit diskte, üzerine başka data; sözgelişi diğer dosyaların verileri; yine yazılana kadar durur. Bu yapılmadığı vakit, bilgisayarınızın başından uzaklaştığınızda, onu onarmaya verdiğinizde veyahut sattığınızda rastgele biri sildiğiniz dosyaları geri getirebilir.

Prevent Restore programının temel emeli, silinen dosyaları ve klasörleri geri kazançlamayacak şekilde bilgisayardan kaldırmaktır. Yazılımın arayüzü Wizard programı tarzı kurgulanmıştır, Böylelikle bilgisayar ile ilgili en tecrübesiz olan kullanıcı dahi bu programı bir profesyonel gibi kullanabilir.

Prevent Restore programını bilgisayarınıza yükleyip çalıştırdığınızda silinen verilerin geri getirilme ihtimalini ortadan kaldırmak için silinen dosyaların parçalarını içeren sabit disk ya da disklerinizde tüm boş disk alanlarına rastgele veri yazımı yapar. Yazılım bunun için farklı koruma algoritmaları kullanır.

 

 

887 kez indirildi

YORUM YAZIN