KCleaner

KCleaner

LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu1.4 MB
ÜreticiKC Softwares
İşletim SistemiWindows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.4 MB)
765 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

KCleaner 2.3.0.54 KCleaner  işletim sisteminizde lüzumsuz alan dolduran verileri belirleyip temizler, bilgisayarınızda boş alan ortamına yardımcı olan başarılı bir programdır.

Yazılımın sade ve kullanıcı dostu grafiğe sahip olması sayesinde her seviyeden kullanıcı programı kolaylıkla kullanabilir.

Yazılımın ayarlar kısmının altında programın geri dönüşüm kutusu, Windows çift kurulum verileri, Apple ve Adobe Reader tarzı program ve uygulamalar amaçlı mevcut tarama seçeneklerini de etkinleştirebilirsiniz.

KCleaner geçiçi sistem ve internet klasörleri, tanımlama kaynakları, son kullanılan veriler listesi, Firefox ve Macromedia önbellekleri, Windows günlük kayıtları, Chrome ve QuickTime önbellekleri, DNS günlükleri benzeri pek çok dosyayı taratarak, bulmuş olduğu sonuçları bilgisayarınızdan rahatlıkla temizleyebileceğiniz bir program.

Tarama işlemi bittikten sonra gözlemleyeceğimiz ekranda  liste üstünde yer alan belgeleri elle tek tek  temizleyebileceğiniz gibi isterseniz lüzumsuz verileri KCleaner‘ın otomatik olarak temizlenmesini de aktifleştirebilirsiniz.

Sistem kaynaklarını çok az derecede kullanır ve  tarama işlemlerini en hızlı biçimde yapmaktadır. Testlerimiz esnasında herhangi bir problem ya da  sıkıntı ile karşılaşmadığımız KCleaner’ı her yönüyle pozitif bir sistem bakım programı olarak tavsiye edebilirim.

Önemli Not: Program kurulumu işlemi esnasında çeşitli uygulama ve programlara ait teklifler yer almaktadır. Kurulum işlemi yaparken lütfen bunlara dikkat ediniz.

765 kez indirildi

YORUM YAZIN