ImageUSB

ImageUSB

LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu425 KB
ÜreticiPassMark Software
İşletim SistemiWindows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (425 KB)
926 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

imageusb

ImageUSB, aynı zamanda bir sürü sayıda USB hafıza üst kısmına görüntü dosyalarınızı yazdırmanıza imkan tanıyan epeyce kullanışlı ve kaliteli bir yazılımdır . Kullanıcıların toplanmış çoğaltma işlemleri amaçlı oldukça gösterişli bir çözüm tanıyan program sayesinde , bir bir görüntü dosyasını eş vakitli olarak dilediğiniz bütün USB bellekleriniz üst kısmına yazdırabilirsiniz.

Diğer USB çoğaltma araçlarının tersine ImageUSB ile kopyalama işlemi esnasında USB hafıza üstünde kullanılmayan ve boşta olan bütün alanı etkin biçimde kullanabilirsiniz.

Ön yüklenebilir USB hafızalar da dahil olmak üzere olmak üzere her çeşitli görüntü yazma ve USB çoğaltma işlemini program sayesinde rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Oldukça pratik kullanımlı bir kullanıcı arayüzüne hakim meydana gelen ImageUSB ile yapabileceğiniz bütün işlemlere programın ana penceresi üstünden erişebilirsiniz.

İmaj ( görüntü ) dosyalarınızı eş vakitli olarak birden bir sürü USB hafıza üst kısmına kaydettirmek amaçlı kullabileceğiniz bedava ve güvenilir bir programa ihtiyacınız varsa, ImageUSB’yi kesinlikle denemelisiniz.

İşletim Sistemi:Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista,
Windows Server 2008, Windows 7 veya Windows 8
Bellek (RAM):256 MB ya da daha üst seviye
Sabit Disk Alanı:Upload, artı bir imaj dosyasını tutabilmek için lazım olan ek alan için boş alan 2 MB.

926 kez indirildi

YORUM YAZIN