Gurme – Restoran Arama motoru

Lisans :Ücretsiz
Dil :Türkçe
Dosya Boyutu :40 MB
Üretici : Tolga Dikici
İşletim Sistemi :iOS 9 ve üzeri
Eklenme Tarihi :2 sene önce

Farklı lezzetler ile uğraşmayı seviyorsanız ve yemek ile aranız iyiyse , iPhone cihazınızda Gurme uygulamasının yüklü olması gerekli. Yemek ve restoran arama uygulamalarından olan Gurme uygulaması , bulunduğunuz veya gittiğiniz şehirde damak tadınıza uygun lezzetleri kolaylıkça sizlere sunabiliyor. Birçokmeşhur gurmelerin mekan hakkında yorumlarını görerek damak tadınıza uygun yerlere gidebiliyorsunuz.

Türkiye’nin her yerinde buluan lezzet noktalarına ulaşmak sadece Gurme uygulaması ile mümkün. Bu uygulamada geniş filtreleme özelliği ile her bütçeye uygun yemekleri de listeleyebiliyorsunuz. Restoran menüleri ve fiyatları , gurme incelemeleri , konum , sosyal medya hesapları ve yorumları aklınıza gelen herşeyi tek bir uygulamada görebiliyorsunuz. Diğer kullanıcılara rehber olmak adına , yemek yediğiniz yerden çıktığınızda , lezzet , ambiyans ,fiyat ve kalite gibi puanlama sistemi sayesinde görüş bildirebiliyorsunuz.

Ünlü gurmelerin sosyal ağ hesaplarına da ulaşabileceğiniz kolay kullanımlı restoran arama motoru ile sizlerde tadılmadık lezzet bırakmayın.

Gurme – Restoran Arama motoru indir

Ekran Görüntüleri

Yorum Yazın