Free File Wiper

Free File Wiper

LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu137 KB
ÜreticiMy Portable Software
İşletim SistemiWindows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (137 KB)
759 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Free File WiperFree File Wiper bilgisayarınızdan silmeyi planladığınız  klasör ve programları güvenle kaldırmanıza imkan tanıyan yardımcı bir programdır.

Bilgisayarınızdan silmiş olduğunuz klasörlerin arkada izler bırakabildiğini ve buna çare olarak programlar kullanıldığında tekrar geri getirilebildiğini düşündüğünüz vakit, sizin için özel ve çok saklı olan bir verinin silindikten sonra tekrar karşılaşmak istemiyorsanız, tamamiyle silindiğine şüphe duymamanız gerekir.

Tam bu noktada Free File Wiper kullanıcının imdadına yetişerek profesyonelliğini gösteriyor. Silmeyi düşündüğünüz verileri, klasörleri direk program üstüne sürükle bırak yoluyla taşıyarak silebilir ya da dosyaları seçtikten sonra sağ klik seçeneğinde gözüken gönder sekmesinden Free File Wiper’ı tıklayabilirsiniz.

Free File Wiper ile yapıcağınız silme işleminden sonra tekrar geri getirme şansı bile olmayacaktır.Bununla birlikte sildiğiniz gizli dosyalar başka birilerinin ne yaparsa yapsın erişemediğinden bir kez daha emin olmuş olacağız.

759 kez indirildi

YORUM YAZIN