Farming Simulator

Lisans :Demo
Dil :en
Dosya Boyutu : 204.2 MB
Üretici :GIANTS Software GmbH
İşletim Sistemi :Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP
Eklenme Tarihi :4 sene önce

farming-simulator

Farming Simulator Dağlık alanda traktörler sürüş mantığı ile kurgulanmış keyifli bir oyun. Saman destelemede tuzak parkurlarına kadar, bu simülasyon oyunu ağır vasıta alanıda size yaşama azmi veriyor.

Farming Simulator’un bu versiyonunda 2 görevi tecrübe kazanmanızı sağlıyor: biri vakte karşı yarış ve diğeri  saman desteleme. İlk başta engelli bir alandaki tek kişilik bir yarış; ikinci parkurda  ise saman desteleme makinesini çok hassas bi şekilde kesilmiş samanların üzerinden çekmeniz lazım. Atik ve seri bir şekilde oyunu bitirdiyseniz eğer madalya hakkı kazanmış oluyorsunuz..

Farming Simulator’un direksiyon hakimiyeti açısından pekte kolay değil. Traktörler pek akıllıca ilerlemiyor ve modeller süspansiyonsuz; bu nedenle oldukça daha önceki modellerin modasına benzer görünüme sahipler. Grafikler genel olarak çok işlevsel ancak bu alemin Need For Speed tutkunlarını üzmeyecek türden. Ses de aynı şekilde kabul edilebilir düzeyde fakat hepsi bu kadar. Bu yavaş aksiyon oyunu azar azar serpiştirilmiş yerleşlerimin bulunduğu suskun bir adada gerçekleşiyor.

Farming Simulator indir

Yorum Yazın