Drive Hider

Drive Hider

LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu2 MB
ÜreticiHS Technologies
İşletim SistemiWindows XP / Vista / 7
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2 MB)
1269 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Drive HiderDrive Hider uygulaması bilgisayarınızda yer alan disk sürücülerini sağlam bir şekilde gizlemek ve kötü niyetlilere geçmesini önlemek amaçlı kullanabileceğiniz bedava ve minik bir yazılım . Programın gizleyebildiği sürücüler içinde bütün yerel sürücüler ve ağ sürücüleri yer ediniyor . Hard diskler, disket sürücüler, cd sürücüler, USB sürücüler benzeri farklı sürücü kategorilerinin hepsinde saklama işlemi yapabilir ve sizden bir başkasının erişememesini sağlayabilirsiniz.

Gizlediğiz sürücülere yalnızca sizin seçiceğiniz parola ile giriş yapılabiliyor ve böylelikle ne Bilgisayarım menüsünde ne de Dosya Gezgini’nin rastgele bir bölümünde sürücüleriniz görüntülenemiyor. Hemen tekrar başlatma, öbür bilgisayarlarda kullanmak amaçlı kayıt defteri girdilerinin export edilmesi benzeri ek özelliklere de sahip bulunan programın arayüzü de bir o civarı anlaşılır ve pratik .

Temel olarak mühim dosyalar üstünde çalışanların ve ağ yöneticilerinin kullanmayı sevecekleri bir yazılım olduğuna kanaat ediyorum.

1269 kez indirildi

Drive Hider Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Chloe dedi ki:

    bunlar orjinal ama ie7inde serial felan arama yoktur. eğer elinde satın aldığın bir serial (lisans anahtarı) varsa aktifleştirebilirsin. Başka yerden virüslü windowsları indireceğine bu tertemiz versiyonunu indir keyfine bak ie7in rahat olsun. üstelik indirme hızı e7ok yüksektir. hadi kolay gelsin.

YORUM YAZIN