DiskMax

DiskMax

LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu1.2 MB
ÜreticiKoshy John
İşletim SistemiWindows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.2 MB)
960 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

DiskMax 4.71DiskMax yazılımı bilgisayarınızın hard diskini temizlemenizi, lüzumsuz dosyalardan arındırmanızı ve sistem performansınızı optimize etmenizi imkanı sunan bir program ve işlevini gereğince yerine getirebiliyor. Yazılımı başlattığınızda görebileceğiniz benzeri bir sürü temel derlenmiş bir arayüzü şuanki ve harddisk taramanızı çabuk , standart, ayrıntılı ve tam tarama benzeri farklı düzeylerde gerçekleştirebiliyor.

Tüm bu tarama alternatifleri yüzeysel olanlardan başlıyor ve en derin noktalara civarı giden tam tarama seçeneğiyle tüm bir harddisk temizliği yapmanızı sağlıyor. Tarama tamamlandığında toplamında silinen dosya adedini, boşaltılan sahası , silinmesi sırada bekleyen dosyaları, kurtarılacak kısımları ve tüm  verileri detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Programın gereksinim duyduğu işlemci ve bellek ihtiyaçları çok düşük ve yakınında tam bir destek menüsü ile beraber geliyor. Harddiskinizden dosya temizlemesinin yakınında disk birleştirme benzeri öbür bakım işlemlerini de gerçekleştirebilen DiskMax yazılımı her kullanıcının bilgisayarında yer alması gerekli olan uygulamalardan birisi.

960 kez indirildi

YORUM YAZIN