Benim Konuşan Tom – My Talking Tom (Android)

Lisans :Ücretsiz
Dil :Türkçe
Dosya Boyutu :51 MB
Üretici :Outfit7
İşletim Sistemi :Android
Eklenme Tarihi :3 sene önce

Kedi oyunlarının bu kadar çok tutmasının sebebi nedir? Yani tom kedi oyunu, sizce de çok popüler olmadı mı? Acaba sosyal medya paylaşımlarında kedi videoları, kedi uyutma, kedi büyütme gibi konuların işlendiğinden dolayı kedi besleme oyunu bu kadar sevilmiş olabilir mi? Bizce olabilir. Çünkü kediler, özellikle de konuşan kedi tom oyunu gibi oyunlar bu popülaritede fazlasıyla pay sahibi. Kullanıcılar bir oyunu indirirken o oyunun ne kadar sevilip sevilmediğine de bakıyorlar. Hani benim konuşan tom apk yazan uygulama isminin altındaki bölüm var ya, oradaki yıldızlar oyunların beğenildiğini ve bilindiğini de gösteriyor aynı zamanda.

Kedi Besleme Oyunu

Konuşan Kedi Tom

My Talking Tom olarak da bilinen bu harika kedi besleme oyunu, aslında küçük ya da büyük dinlemeden telefonlarımıza indirilmeye başlandı. Yani koca koca adamlar, yetişkin ablalar falan da bu tom konuşan kedi oyununu yükle diyerek oyuna teşvik ediyorlar. Sizce de bu çok hoş değil mi? Düşünsenize, evin içinde herkes Benim Konuşan Tom oyununu oynuyorlar.

Benim Konuşan Tom

My Talking Tom

Peki oyun nasıl oynanıyor? Tamamen kedi besleme, kedi uyutma, yavru kedi ya da kedi giydirme gibi konuların işlendiği bu oyunu, mobil cihazlarınızda, android işletim sistemli akıllı telefonlarınızdan oynayabiliyorsunuz. Ciddi manada sevilen kedi besleme oyunu, özellikle de tom kedi oyunu gibi bir isimle biliniyor. Yani siz de, akıllı telefonunuza oyunu uygulama olarak indirebilir, kedilerin tatlılığı ile oyunu harmanlayabilir ve bu oyundan elde ettiğiniz güzel kareleri sosyal medya hesaplarınızdan “işte benim kedim tom” ya da “benim konuşan tom” şeklinde paylaşabilirsiniz. Oyunu dünya üzerinde binlerce kişi oynuyor, bu nedenle kedi besleme oyunu ile ilgili olarak her an her yerde çeşitli yazılar ya da bilgilendirmeler görebilirsiniz.

Kedi Besleme Oyunu Android İndir

Kedi Besleme Oyunu Android

Benim Konuşan Tom – My Talking Tom Apk Video

Benim Konuşan Tom – My Talking Tom (Android) indir
Kategori: çocuk, simulasyon

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Necla uzman dedi ki:

    Kedi büyütme oyunu tomu çok seviyorum.akıllı telefon a kurdurdum ve popüler oyunlarım arasına girdi.

Yorum Yazın